Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Uçan Süpürge - Totem

    Uçan Süpürge - Totem

    31 Mayıs 2023 Çarşamba
    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
    95 dakika
    • 26.Uçan Süpürge

    Uçan Süpürge - Totem

    Sol, gününü büyükbabasının evinde, babası Tonatiuh için düzenleyecekleri sürpriz parti için teyzeleri Nuri ve Alejandra'ya yardım ederek geçirmektedir. Hava karardıkça tuhaf ve kaotik bir atmosfer hakim olur ve aileyi bir arada tutan bağlar birer birer parçalanır. 

    2022 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı için yarışan ve festivalin favorileri arasında gösterilen Totem’de Meksikalı yönetmen Lila Avilés, bir aileyi yedi yaşındaki kız çocuğu Sol’ün gözünden anlatıyor. Ölüm, kayıp ve hayat üzerine derin gözlemleri, doğal bir akış ve karmaşık karakterlerle yakalayan Totem, Sol’un hem aile fertleri hem de doğayla ilişkisini de dokunaklı bir şekilde çiziyor. Avilés’in 2019 tarihli Oda Hizmetçisi’nden sonra ikinci filmi olan Totem, yakın dönemde aile üzerine çekilmiş en etkileyici filmler arasında yer alıyor.

    2023 Berlin Film Festivali - Resmi Yarışma - Ekümenik Jüri Ödülü

    2023 Cinélatino de Toulouse - İzleyici Ödülü

    2023 Hong Kong Uluslararası Film Festivali - Firebird Ödülü

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. İyi seyirler!

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seanslar ve Salonlar