Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Uçan Süpürge - 20.000 Arı Türü

    26.Uçan Süpürge

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    Yıldız Oyuncu: Sofía Otero

    Yönetmen: Estibaliz Urresola Solaguren

    Uçan Süpürge - 20.000 Arı Türü Filminin Konusu

    Uçan Süpürge - 20.000 Arı Türü filminin detayları

    Uçan Süpürge - 20.000 Arı Türü

    Sekiz yaşındaki bir çocuk, insanların kendisine kafa karıştırıcı şekillerde hitap etmesiyle boğuşur. Herkes ona doğum adı olan Aitor diye hitap etmekte ısrar eder. Takma adı Cocó da, daha az yanlış olsa da, yine kulağa doğru gelmiyordur. Büyük teyzesinin arı kovanlarının arasında geçirdiği bir yaz boyunca, kendisinin ve annesinin hayatı sonsuza dek değişecektir.

    Dünya prömiyerini 2023 Berlin Film Festivali’nin ana yarışmasında yapan filmde ödül alan sekiz yaşındaki Sofia Otero ise festivalde ödül alan en genç oyuncu olarak tarihe geçti. Film, bir çocuğun cinsel kimliğini bulmasını sıcak ve yumuşak bir hikaye ile işliyor ve arıların binlerce farklı türü gibi, olası kimliklerin çeşitliliğine vurgu yapıyor.

    2023 Berlin Film Festivali - En İyi Başrol Performansı Gümüş Ayı (Sofia Otero)

    2023 Malaga Film Festivali -  En İyi Film, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Patricia López Arnaiz)

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. İyi seyirler!

     

    • Vizyon Tarihi 31 Mayıs 2023 Çarşamba
    • Film Türü 26.Uçan Süpürge
    • Süre 125 dakika
    • Akıllı İşaretler 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

    Uçan Süpürge - 20.000 Arı Türü Filminin Oyuncuları

    Uçan Süpürge - 20.000 Arı Türü filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.
    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Uçan Süpürge - 20.000 Arı Türü Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    0 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    0 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0