Winchester Gizemli Ev

Winchester Gizemli Ev

20 Nisan 2018 Cuma
15 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
Şiddet ve Korku unsurları içerir.
Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.
100 dakika
  • Gerilim
  • Korku
  • Biyografi

Oscar ödüllü Helen Mirren hayaletli eve hapsoluyor! Usta oyuncuyu lanetli ruhların hedefi haline getiren yeni korku filmi Winchester'dan ürkütücü bir poster yayınlandı.

Predestination'ın başarılı ikilisi Peter ve Michael Spierig'in yönetmen koltuğunda yer aldığı Winchester, deli olduğu varsayılan, ancak aslında tek derdi hayatta kalabilmek olan yaşlı bir kadın üzerinden ilerliyor.

Winchester Tüfekleri servetinin varisi Sarah Winchester, San Francisco'nun 50 mil dışındaki malikanesine onyıllardır, haftanın 7 günü, günün 24 saati boyunca tadilatlar yaptırmaktadır. Nihayetinde devasa hale gelen Winchester Malikanesi dışarıdan bakıldığında çıkmaz koridorlar, karmaşık odalar, labirentler ve boş duvarlara açılan kapılarla bir kadının deliliğini yansıtır. Ama Sarah bu devasa kaosu kendisi için kurmamıştır. Yeğenini ve başarılı doktor Eric Price'ı evine davet eden Sarah'nın bir planı vardır. İnşa ettirdiği bu karmakarışık yapı aslında evin içinde barınan yüzlerce intikamcı hayaletin kafasını karıştırmak için dizayn edilmiştir. Üstelik bu çıkışı neredeyse imkansız hapishanede bulunan hayaletlerden en tehlikelisinin Winchester ailesi ile görülecek bir hesabı vardır...

Sarah Snook ve Jason Clarke'ın Mirren'la birlikte başrolü üstlendiği korku filminin kadrosunda Angus Sampson, Eamon Farren, Laura Brent, Tyler Coppin, Emm Wiseman ve Dawayne Jordan da yer alıyor. Winchester 2 Şubat 2018'de ülkemizde vizyona girecek.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü