-

Yarışma- İlk Deneyler 1

30 Ekim 2019 Çarşamba
40 dakika
  • Festival

Yarışma- İlk Deneyler 1
1. 
Filmin Adı: Dynamics of a Crash 
Yönetmen: Daniel Ardt Nilssen 
Ülke: Norveç 
Süre: 12’ 
Yıl: 2018 
Sinopsis:  Grant ve Lucy, bizimkine hiç mi hiç benzemeyen bir zamanda; hız, yoğunluk ve tehlike dolu bir dünyada yaşıyorlar. Ölümcül bir kazanın ardından, yaşam ile ölüm arasındaki boşluğa düşen çift, dağılan yaşamlarından birbirlerini tanımadıkları zamanların parçalarını seçmek zorunda kalıyor. Boşluğa yansıttıkları bir dizi görüntünün içerisindeyse, geçmiş yaşamlarının parçalarını ve parçalarını betimleyen ve yalnızca 
metin yoluyla kendini ortaya çıkaran garip bir karakterle karşılıyorlar.  Grant and Lucy are from a different time and world unlike our own. They live in a world filled with speed, intensity, and danger. When they experience a fatal crash, they are thrown into a void between life and death and must pick up the pieces of their lives, that they no longer recognize. They have projected a series of images in the void, that depicts shards and pieces of their past lives, and are met with a strange character that only reveals itself through text. 
 
2. 
Filmin Adı: A Creak In Time 
Yönetmen: Steven McInerney 
Ülke: Avustralya 
Süre: 27’ 
Yıl: 2018 
Sinopsis:  A Creak In Time, sürekli genişleyen fraktal bir evrende, mikroskobik topografyalardan kozmosun geniş mesafelerine tekrarlanan değişen algılar ve dönüşüm temalarıyla 27 dakikalık bir meditasyondur. 
A Creak In Time is a 27-minute meditation on the ever-expanding fractal universe with recurring themes of transformation and altered perception, switching scale from microscopic topography to the vast distances of the cosmos. 
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü