-

Yarışma- Letters to Paul Morrissey

30 Ekim 2019 Çarşamba
78 dakika
  • Festival

Yarışma- Letters to Paul Morrissey
Filmin Adı: Letters to Paul Morrissey 
Yönetmen: Armand Rovira 
Ülke: İspanya 
Süre: 78’ 
Yıl: 2018 
Yer: Kadıköy Sineması 
Tarih: 14 Kasım / 21:30 
Altyazı: Türkçe 
SİNOPSİS 
Andy Warhol’un Fabrikası’nın ortağı Paul Morrisey’le ilişkili, birbiriyle ilişkisiz beş ayrı hikayeden oluşan bir filmdir. Hikayelerin temelini oluşturan ve uyuşturucu, vampirizim, varoluşsal krizler ve dönemsiz melodilerin tanımladığı karakterlerse; kefaretini arayan bir adam, lanetli iki aşık, başarısız bir aktrist, döneminin yeraltı sinemasının seks ikonu ve gizemli bir hastalığa yakalanmış bir Japon’dur. 
Drugs, vampirism, existential crises and melodies of another time mark the lives of several characters: a sex symbol of the underground cinema, two cursed lovers, a man seeking his salvation, an unsuccessful actress and a Japanese with a mysterious illness. Five stories, apparently not related to each other, that have a curious relationship with each other: Paul Morrissey, collaborator of Andy Warhol's Factory. 
BİYOGRAFİ 
Armand Rovira, Madrid Master University Frame’de verdiği sinematografi dersleriyle yazarlığını ve yönetmenliğini bütünleştiren 1979 Barselona doğumlu bir sanatçıdır. 
Armand Rovira, Barcelona (1979), combines his work as director and screenwriter with cinematographic teaching in the Master University Frame that is taught at the Lens school in Madrid. 
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü