Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Alchera

    Alchera

    Saturday, December 10, 2022
    55 minutes
    • Tiyatro

    Alchera

    Süre : Tek Perde, 55 Dk.

    Yaş : 13+

    Cevapsız soruların merkezi ALCHERA’ya doğru gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz! Yolda bize; coğrafyasız kozmogoni mitleri, büyülü arkaik semboller, sırt sırta vermiş kadim medeniyetler, devasa kozmik yumurta, antikçağ filozoflarının ayak izleri, mitolojik fısıltılar ve metafiziğin görkemli buğusu eşlik edecek. Arka fonda Simurg’un çok renkli kanatlarının sesi, burnumuzda kibrit kokusu… Çizgisel olmayan bir zamanda, dünyadan ve ötesinden, biricik insanın (ileriye veya geriye) döngüsel macerasına şahit olacağız.

    Rutinleri bozmaya, bildiklerinizi ters yüz etmeye, alışılmışın dışına çıkmaya, külleri savurmaya hazırsanız,  buyrun ALCHERA’ya!

    İnsan ruhunun yaşamdan ölüme ve ölümden yaşama geçişlerinde, olgunlaşıp ders çıkarana kadar sürdürdüğü döngüsel süreci, hem mitlerle hem de dünyevi örneklerle anlatan ALCHERA, tüm evrenin ve insanlığın yolculuğunu biricik "insan"ın üzerinden ele alıyor.

    Uyarlayan - Yazan: Belgin Karar

    Reji: Cem Karar

    Mask Tasarım – Uygulama: Aylin Saraç

    Müzik: Murat Arıca

    Video Görsel Tasarım: Veysel Baştürk

    Koreograf: Deniz Alp

    Afiş Tasarım: Gülşah Bayraktar

    Plastik Makyaj Uygulama: Oya Kadriye Polat

    Oyuncular: Gülşah Bayraktar – Pınar Yüksel

    Dans Performans: Ferza Demirkan

    Please select a date to buy tickets
    Ankara - Aralık Sahne

    *Öğrenci indirimi ile bilet alan seyircilerimizin öğrenci kartı göstermesi zorunludur.
    *Oyun belirtilen saatte başlar, gerekli kontrollerin yapılabilmesi için oyunun başlama saatinden en geç 15 dk öncesinde mekânda olmanızı rica ederiz. Geç kalan seyirciler salona alınmayacaktır. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Alchera Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraAlchera Ankara Biletleri

    AdresAralık Sahne
    80.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü