Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Ali Baba'nın Çiftliği'

    Ali Baba'nın Çiftliği'

    Sunday, January 8, 2023
    • Çocuk Oyunu

    Ali Baba'nın Çiftliği

    Herkesin bildiği, sevdiği ve şarkılarını söylediği ALİ BABA'NIN ÇİFTLİĞİ sizlerle!  
    Her gün her şeyin güzel, neşeli ve şarkılarla geçen Ali Baba'nın Çiftliği bu sefer büyük bir sorun ile karşı karşıya. Çiftliğin koruyucu köpeği Benekli, Ali Baba'nın söylediklerini yapıp, korkularını yenebilirse çiftliği bu dertten koruyabilir fakat aynı zamanda çiftliğin tatlı ama korkak tavuğu Çilli ve Benekli ile beraber. Sizce Ali Baba'nın söylediklerini Benekli yerine getirip çiftliği ve Çilli'yi yabancılardan koruyabilir mi? 
    Hadi, bu eğlenceli ve heyecanlı yolculuğa hep beraber şahit olalım, hem eğlenelim hem öğrenelim, Ali Baba'nın çiftliği benekliye ve sizlere emanet, görüşmek üzere, kendinize iyi bakın!

    Ali Baba : Süleyman CEYLAN 
    Benekli : Tolga Furkan GÜLER 
    Çilli : İrem ŞAYHAN 
    Haydut : Selim Can ÜZÜM 
    Dans ve koreografi : Ayşe Nur ŞAHAN 
    Dekor sorumlusu : Kıvanç SARIGÜL
    YAZAR: Adem ATAR
    Yapım : KYB MEDYA

    Please select a date to buy tickets
    Eskişehir - Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Ali Baba'nın Çiftliği' Biletleri ve Fiyatları

    EskişehirAli Baba'nın Çiftliği' Eskişehir Biletleri

    55.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü