Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Discover Your City #Special Events For City
    6 Üstü Doğaç

    6 Üstü Doğaç

    Alsancak Mah., Atatürk Cd., Ahmet Muhtar Ataman İş Merkezi No:414 Kat:7 Daire:701 PK:35220 Konak/İzmir 24 March Friday - 31 March 2023 Friday
    75 minutes
    • Tiyatro

    6 Üstü Doğaç

    Süre: 75 dk.
    Yaş Sınırı: 13+

    6 Üstü Doğaç ekibi, seyircisine eğlenceli bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Doğaçlama oyunun yönelimleri seyircilerin seçimiyle ilerleyecek olan gecede, doğaçlamanın kazananını veya kaybedenini de izleyicilerin alkışları belirliyor. Bu interaktif eğlencede tarafınızı seçip yerinizi alabilirsiniz.

    Oyuncular:
    Tarık Başkan
    Emine Arslantürk
    Alican Pulat
    Evin Koç
    Tufan Candemir
    Simge Eke
    Ses - Işık : Zeynep Tırnova
    MC : Evin Doğan Kor

    Please select a date to buy tickets
    İzmir - İzmir 6Üstü Tiyatro

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    6 Üstü Doğaç Tickets and Prices

    İzmir6 Üstü Doğaç İzmir Tickets

    Adresİzmir 6Üstü Tiyatro
    Organization 6üstütiyatro
    Prices starting from 75.00 TL
    Adresİzmir 6Üstü Tiyatro
    Organization 6üstütiyatro
    Prices starting from 75.00 TL