Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Discover Your City #Special Events For City
    Astrotürkler Geliyor

    Astrotürkler Geliyor

    120 minutes
    • Comedy

    Astrotürkler Geliyor

    Yaş Sınırı: 12 yaş ve üzeri için uygundur.

    Süre: 2 saat - 2 perde

    Uzay veya feza, Dünya'nın ötesinde ve gök cisimleri arasında var olan, sonsuz olduğu düşünülen fakat sonsuz olduğu konusunda kesin yargılara varılamayan genişliktir.Bu bilgi herkesin bildiği,ulaşabildiği ya da bilen kişilerden duyduğu bilgi.Peki gerçekten uzay nedir? uzayda hayat var mıdır? Uzayda dostlarımız gerçekten var mı? Peki asıl soru uzayda aşk var mı? Bunların cevabını Astrotürkler aramaya gidiyorlar bakalım bulabilecekler mi? Kaptanı,1 numarası, doktoru ,her işlerine koşan Şelalesi ve bir uzay gemisinde olmazsa olmaz yapay zekası ile uzun bir yolculuğa çıkarlar.Bu yolculukta kimi dünyaları keşfeder kimi yeteneklerini kimi ise gerçek aşkı bulur.
     
     

    Kaptan : Çiğdem Tunç
    Doktor : Deniz Salman
    1 Numara : Soykan Kişioğlu 
    Müstahdem : Deniz Değirmenci 
    Kraliçe : Selma Sema
    Prenses : Balca Başman  
    Yapay Zeka : Aybars Kuday
    Conta the Droid : Savaş Özkartal  
    Alien : Ramazan Tetik
     
    Yazan :
    Eray Yasin Işık
    Yöneten : Çiğdem Tunç
    Yönetmen Yardımcısı : Balca başman
    Müzik : Nida Şan
    Işık : Yüksel Aymaz/ Kemal Edis
    Dijital Tasarım : Atahan Basman
    Kostüm : Amazon/ Umay Uzay

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request