Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Başkent Sirki

    Başkent Sirki

    Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, No:50, 06200 Yenimahalle 12 February Sunday - 12 February 2023 Sunday
    60 minutes
    • Çocuk Oyunu

    Başkent Sirki

    Yaş Sınırı: 2+
    Süre: 60 dk.


    Birbirinden eğlenceli şovlarıyla Başkent Sirki sizlerle.Çocuklar ve yetişkinler için nefes kesen şovları sizin için derledik.Akrobatik Jonglörler,Sihirbaz Nergiz ile şaşırtıcı ve etkileyici illüzyon gösterisi,Mickey ve Minnie Mouse ile harika danslar, uzun adamların poi gösterisi. Ve bu şovların finalinde Ateşbazların nefes kesen gösterisi sizleri bekliyor... ''

    Please select a date to buy tickets
    Ankara - Nazım Hikmet Kültür Merkezi/Yıldız Kenter Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Başkent Sirki Tickets and Prices

    AnkaraBaşkent Sirki Ankara Tickets

    Prices starting from 60.00 TL
    Prices starting from 60.00 TL
    Prices starting from 60.00 TL
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü