Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popular Searches
Biletinial Suggests
   Biletinial Suggests
    Discover Your City #Special Events For City
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Bully Bully Çocuk Oyunu

    Bully Bully Çocuk Oyunu

    40 minutes
    • Kid game

    Bully Bully Çocuk Oyunu

    Süre: 40 Dk
    Yaş Sınırı: 3+

    Bully Bully'de iki dünya lideri sahipsiz topraklarda buluştuklarında kültür çatışması yaşarlar. Huzursuz bir karşılaşma yaşayan iki güçlü ama çocuksu yetişkin, yavaş yavaş birbirlerine alışırlar. Bully Bully, iki oyuncunun, birçok şarkı, komik atışmalar, gürültülü patırtılı ifadelerle iletişim kurduğu ve sonunda dost oldukları bir oyundur. 

    Konsept & Yönetmen: René Geerlings
    Oyuncular: Almıla Zeynep Bayraktar, Müge Gülgün, Oya Bacak, Simel Keçicioğlu
    Dramaturji & Reji Asistanı: Sara Giampaolo
    Kompozitör: Reinier van Harten, Sergio Escoda
    Koreografi: Art Srisayam, Erik Bos
    Dekor: Sanne Danz
    Büst: Jannelies Raaijmakers
    Kostüm Tasarımı: Daphne Karstens
    Kostüm Asistanı: Alice Sprascio 
    Terzi: Stef Krull
    Peruk: Cynthia van der Linden
    Bıyık: Stan Roobol
    Prodüksiyon Asistanı: Çağla Yağmur Doğan
    Afiş Tasarımı: Havva Onur Arslan
    Fotoğraflar: Yasemin Taşkın
    Yapımcılar: Hakan Silahsızoğlu, Djoeke Westdijk
    Ortak Yapım: Atta Festival (Türkiye), Maas Theatre and Dance (Hollanda) Bu proje Hollanda Krallığı Büyükelçiliği tarafından desteklenmiştir. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request