Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Discover Your City #Special Events For City
    Ormanlardan Hemen Önceki Gece.

    Ormanlardan Hemen Önceki Gece.

    Kavaklıdere Mahallesi Esat Caddesi No: 28/A Çankaya, Ankara Thursday, April 6, 2023
    60 minutes
    • Drama

    Ormanlardan Hemen Önceki Gece

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 60 dk.

    Çok fazla yağmur yağıyor bu akşam ve ben seni buldum bir köşeyi dönerken. Adını bilmiyorum ama tanıyorum seni, sen de tanıyacaksın şimdilik bilmesen de beni. İsimlerin lüzumu yok, anlatacak çok şey var. Ben anlatacağım sen dinleyeceksin bu akşam. İçimde daha fazla tutamam…

     Yağmurlu bir gecede, şehrin sefaletine hapsolmuş, tek başına kalmış bir adamın sözüyle ayakta kalma mücadelesi. Yabancı olmaya mahkûm edilmiş bir insanın, korkularını, arzularını, umutsuzluğunu ve isyanını haykırışına tanık olmaya bizi davet eden bir ses. Bir lanetlinin yaşama tutkusu ve yaşama öfkesi. Çağdaş tiyatronun öncülerinden Koltes'in sanatının kalbinde duran bu oyun, tüm dünyada bugün ulaştığı noktada, gerçek bir başyapıt.

    Yazan: Bernard-Marie Koltès
    Yöneten: Şahan Efe Küçük
    Oynayan: Burak Efe Meyilli, Mert Kılıç
    Müzik: Doğuşcan Apel
    Dekor uygulama: Hasan Erten
    Afiş tasarım: Burcu Duman
    Çevirmen: Ayberk Erkay

    Please select a date to buy tickets
    Ankara - Aralık Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Ormanlardan Hemen Önceki Gece. Tickets and Prices

    AnkaraOrmanlardan Hemen Önceki Gece. Ankara Tickets

    AdresAralık Sahne
    Organization Sisifos Sanat
    Prices starting from 70.00 TL