Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    10. Deli Sanat Flamenko Maratonu

    10. Deli Sanat Flamenko Maratonu

    • Etkinlik

    10. Deli Sanat Flamenko Maratonu
    (IZLEYİCİYE AÇIK ETKİNLİK)

    Dünya Flamenko Günü'nü, 10. Deli Sanat Flamenko Maratonu ile 16 Kasım Perşembe akşamı Milyon Performance Hall Ankara'da kutlayalım!

    Tarih: 16 Kasım Perşembe
    Kapı Açılışı: 19.00
    Başlangıç:19:30
    Yer: Milyon Performance Hall/ Bahçelievler/ Ankara
    Yaş sınırı: 18+

    Moderatör: Kerime Kartaloğlu
    Organizasyon: Deli Sanat 2023

    10. Deli Sanat Flamenko Maratonu için katılımcılardan beklenenler:

    Kıyafet kuralı (1*):
    Maraton'da yarışılacak dans Sevillanas formudur. Yarışmacılar (2*) ve bu dansı keyfi dans edecek olanlar Flamenko kıyafet ve aksesuarlarıyla katılacaklardır.

    Seyirciler için, zorunlu değilse de, Flamenkoyu çağrıştıran aksesuarlar (saçlara gül, büyük küpeler, yelek, fular, şal vb.) rica ediyoruz.

    (1*): Dresscode
    (2*): Yarışmacı olacakların, Deli Sanat'la iletişime geçmeleri gerekmektedir.

    FLAMENKO MARATONU
    "16 Kasım Dünya Flamenko Günü''nü kutlamak üzere, 2013'ten bu yana her yıl Ankara'da düzenlenen 'Çatı' bir etkinliktir. Bu yıl İzmir ve İstanbul'da da yapılmaktadır. Bir Deli Sanat organizasyonu ve Kerime Rana Kartaloğlu projesidir.
    Dünya Flamenko Günü için, Türkiye'de 2013 yılından bu yana düzenli olarak yapılan, bir ilk ve tek etkinliktir. Amacı; tüm Flamenko severlerle - Flamenko izleyicileri, müzisyenleri, dansçıları, kursiyerleriyle böylesine özel bir günde birlikte olmak, her seviyede flamenko dansçısının ve kursiyerinin birlikte özgürce ve keyifle dans edebileceği, tanışıp kaynaşabileceği ortak bir alan yaratmak, maraton süresince dans edilmek üzere seçilen flamenko dans formlarından 'Sevillanas' aracılığıyla, tüm dans edenler arasında ortak bir dil oluşturmaktır.
    Flamenko, 2010 yılında UNESCO tarafından "İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi"ne alındı. O tarihten bu yana "Dünya Flamenko Günü" olarak kutlanır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu