Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    605

    1713 sokak no:38 (tiyatro sokağı), Karşıyaka/İzmir 6 Nisan 2023 Perşembe
    60 dakika
    • Gerilim

    605

    Yaş Sınırı: 18+

    3. Evlilik Yıl Dönümü Kutlamak İçin 605 Numaralı Odayı Tutan İlke ve Yiğit Odalarının Önlerinde Bir Cinayet İşlenip Kapıda Üzerlerine Kitlenir. İçeride Kaldıkları Süre Boyunca Kimin Suçlu Olduğunu Anlamak İçin Ürettikleri Her Tez İçin Birbirlerine Duydukları Güvenlerini Kaybederler. Bu Kapı Önü Cinayetini Birbirlerini Çok Seven Bu İkiliden Biri İşlemiş Olamaz! Ya Da Olabilir Mi? Benzersiz Bir Psikolojik Gerilim Sizleri Bekliyor. 
     

    Yönetmen: Umut Şeddadi
    Yazan: Umut Şeddadi, Zeynep Şencan
    Oyuncular: Zeynep Şencan, Umut Şeddadi
    Ses ve Işık: Atakan Aygün
    Makyaj: İrem Tuna
    Yardımcı Yönetmen: Esra Kocabaş 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Boyoz Akademi Sanat Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    605 Biletleri ve Fiyatları

    İzmir605 İzmir Biletleri

    AdresBoyoz Akademi Sanat Merkezi
    Organizasyon Tiyatro Durağı
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla