Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Abdal

    60 dakika
    • Müzikli Anlatı

    Abdal

    Bilgi : 14 Mayıs seansı Prömiyerdir.

    Bundan dört yüzyıl önce yeryüzüne Pir Sultan Abdal indi. Kiminin ekmeği, kiminin suyu, kiminin hürmeti, kiminin acısı, kiminin özgürlüğü, kiminin de korkusu oldu.
    Her yerde nefesimiz var, her yerde dertlerimiz, sancılarımız.. Zaman hangi dilimi yaşatırsa bize, biraz da o zaman oluyor insan. İnsan varlık sebebini yeryüzünden ayrı görmeyinceye kadar bitmeyecek bir teselli cümlesi gibi hikayemiz..

    ..rağmen, inatla düştü yola ABDAL.Bakmayın canlar siz onlara! Verin nefesinizi, giydirin sözünüzü, içirin eliniz ile aşkı bade şarabınızdan.'Şimdi bizim aramıza yola boyun veren gelsin'.

     

    Yazan: Dodan Özer
    Yöneten: Sibel Arıcan
    Beste: Dodan Özer
    Dekor - Kostüm Tasarım: Hilal Keleş
    Işık Tasarım: Sinan Aktezcan
    Afiş Tasarım: İlkay Azizleroğlu Öncü
    Yönetmen Yardımcısı: Ahmet Barut
    Müzik Direktörü: Turgut Özlemez
    Koordinatör: Selin Arıcan
    Oyuncu Koçu: Özlem Boyacı
    Oynayan
    Dodan Özer
    Müzisyenler
    Turgut Özlemez
    Emir Asil Sever
    Ahmet Alan
    Bilim Serhat İlim
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü