Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Açık Mikrofon Stand Up

    • Tiyatro

    Açık Mikrofon Stand Up

    Türkiye’nin en iyi komedyenleri, gösterilerinin en iyi bölümleri ile hep birlikte sahnede. Aynı zamanda tek kişilik gösterileri de olan komedyenler en komik hikayelerini  Açık Mikrofon Stand Up eğlencesinde anlatıyorlar.

    Yaşarken fark etmediklerinizi seyrederken fark edecek ve çok güleceksiniz.

    Alpay Erdem, Barbaros Uzunöner, Volkan Kantoğlu, Doğan Tunçel, Emre Can Çalışkan Açık Mikrofon Stand Up etkinlikliğinde sahnede.

    Uykusuz dergisi yazarı, Güldür Güldür programında defalarca stand up yapan Alpay Erdem.

    Sabit Kanca filmi oyuncu ve yazarlarından Volkan Kantoğlu.

    EYS Şov program ekibinden BKM Mutfak’ta stand up gösteriler yapan Doğan Tunçel ve Emre Can Çalışkan.

    Ve Barbaros Uzunöner.

    KOMEDİ BAYRAMI başlıyor.

    Yerlerinizi alın.

    Alpay Erdem,

    Barbaros Uzunöner,

    Volkan Kantoğlu,

    Doğan Tunçel,

    Emre Can Çalışkan.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü