Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Adel Seni Seçti

    • Tiyatro

    Adel Seni Seçti

    “Adel” diye bahsedilen bir rivayete duyulan inancın yaşam biçimini oluşturduğu kasabanın pansiyonunda; kendi mesleklerinin en iyisi olduklarını düşünen insanların, önemsenme tutkusuyla birbirlerine karşı acımasız davrandığı tuhaf olaylar gerçekleşir.

    Oyun Süresi: Tek perde / 80 dk

    Oyun Türü: Komedi

     

    Yazan: Hakan Boyav

    Rejisör: Shyqyri Caushaj

    Dekor & Kostüm: Salih Topçuoğlu

    Afiş Tasarım: Ege Kutay Aydınız

    Kondüvit: İsmail Şişman

    Oyuncular: Ahmet Çelik, Aydın Burak Ersü, Defne Kar, İrem Yetişen, Erdi Kökerer, Ahmetcan Akman

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü