Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Adela Ölmesin

    beydağı sokak no 17/A rasimpaşa mahallesi yeldegirmeni kadikoy 10 Şubat Cuma - 24 Şubat 2023 Cuma
    70 dakika
    • Dram

    Adela Ölmesin

    Yaş Sınırı: 13+

    Süre: 70 Dk.

    Yakınlaşmak isterken uzağına düşmek bir hikâyenin ve dışında olduğunu düşündükleri anda bir oyunun içinde bulmak kendilerini… Hikâye tanıdıktır, roller akraba kadar yakın ama tamı tamına aynısı mıdır bugün de olan? Lorca’nın “Bernarda Alba Evi” oyununu bir hapishanede oynamaya çalışırken kendilerine soruyor bu soruyu üç mahkum kadın. Yazgı bellenmiş bir çaresizliği sürdürmeli mi insan? Koşulları değişince değişmez mi hikayeler ve insanlar? Bunu da soruyorlar kendilerine. Hikâyede ölüyor Adela. Bu ölüm bir intiharsa öyle geliyor ki onlara hep birlikte tutmuşuz ipin ucundan. Bu intihar bir cinayetse nasıl yaşatmalı Adela’yı? Bunu da soruyorlar. Çok mu soruyor bu kadınlar?
    Lorca’nın Bernarda Alba’nın Evi adlı oyunundan uyarlanarak yazılmıştır. A. Turan Oflazoğlu, Hale Toledo, Pınar Savaş çevirilerinden yararlanılmıştır.
     

    Uyarlayan - Yöneten: Özge Öztürk

    Oyuncular: Ayşegül Verdi, Begüm Akova, Deniz Eylem Çubuk

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Allegro Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Adela Ölmesin Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluAdela Ölmesin İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresAllegro Sahne
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAllegro Sahne
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü