Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Adviye

    10 Mart Cuma - 12 Mart 2023 Pazar
    60 dakika
    • Dram

    Adviye

    Yaş Sınırı: 12+

    Süre: 60 Dk.

    Kimsin sen? Bu soruyu hiç sordun mu kendine? Bugün yaşamakta olduğun hayatı yaratan seçimleri sorguladın mı hiç? Bunu o güne kadar hiç sorgulamayan Adviye’nin karşısına bir kadın çıkar. O kadın da Adviye olduğunu iddia etmektedir. Adviye’nin hayatını geri alabilmesi için “kendi” olduğunu kanıtlaması gerekmektedir.

    Yapım Aliağa Şehir Tiyatrosu 
    Yazan: H.Can UTKU
    Yönetmen: Gizay KAYA
    Oyuncular : Gülder Pınar, Seher İpekçi Uzun 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Kahramanmaraş - Kahramanmaraş Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi
    Malatya - Malatya Sabancı Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Adviye Biletleri ve Fiyatları

    KahramanmaraşAdviye Kahramanmaraş Biletleri

    40,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    40,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    MalatyaAdviye Malatya Biletleri

    45,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü