Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Affedilmeyen

    Cumhuriyet, Bomonti Park Çarşı, Kazım Orbay Cd. No:3B, 34000 Şişli/İstanbul 18 Şubat 2023 Cumartesi
    90 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Affedilmeyen

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 2 perde, 1 Saat 30 dk.

    Sena, hayatı boyunca çevresindeki insanlara kötülük etmiştir. Yaptığı hataların sonucunda etrafındaki dostları ve yakınları onu terk edince bunalıma girer. Mafya peşindedir. Psikolojik sorunlar ve maddi sıkıntılar yakasını bir türlü bırakmaz. Bir gece vakti, işin içinden çıkamayacağını anlayıp intihar ettiği sırada kapısı çalar… Gelen yıllardır görmediği en iyi dostu Erhan’dır.

    Yazan: Erkay Yavuz
    Yöneten: Savaş Aykılıç
    Oyuncular: Erkay Yavuz, Ahmet Cevahir, İlter Kapıcı, İlker Mutlu

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - CSA Alternatif Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Affedilmeyen Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaAffedilmeyen İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresCSA Alternatif Sahne
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü