Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ağladım

    Altay Çeşme Mah.Kışlalı Cad. No:18 Maltepe - İstanbul 25 Şubat 2023 Cumartesi
    50 dakika
    • Dram

    Ağladım

    Yaş Sınırı: 15+
    Oyun Süresi: 45 dakika

     

    Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde görev yapan bir genç kadın, yalnız bir öğretmen: 'Şenay'  
    1990 lı yıllarda, Yüksekova'da, bombalar patlıyor, gecelere yükselen çığlık ve siren seslerinin altında gecede bir lojman, lojmanda kalan öğretmenler, bir tuhafiyeci dükkanı, bir okul ve Şenay Öğretmen... Belki son senesi olduğunu bilerek otobüsten iniyor. Hikâyesini dinleyenlere öğretmen olabilmek için verdiği mücadeleleri, babasından ona kalan dolma kaleminin hatırasını, defalarca maruz kaldığı şiddeti, öğrencilerini, Şilan'ı, Baran'ı anlatıyor.
    Bazen geriye dönüşlerle, bazen anda, bazen hikayesini dinleyenlerin gözlerinin içine içine türküler söyleyerek ... Şenay Öğretmen, ülkesinde kaybettiği tüm öğretmenlerinden aldığı miras, ilham ve kuvvet ile geleceğe, geleceğin çocuklarına olan inancı, umudu ve idealiyle , her şeye rağmen öğrencilerinin karşısında:
    Dilinde, yüreğinde, fikrinde bir cümle: 'Yaşamak var özümüzde!'
    Savaş, kadına şiddet, Doğu Anadolu'da öğretmen olmak, çocukların küçük yaşta üstlendikleri hayatta kalabilme gayesi gibi pek çok konuya Doğu Anadolu perspektifiyle ışık tutan ve 9. Uluslararası Yeni Tiyatro Dergisi Ödülleri'nde Yılın Umut Veren Kadın Oyuncusu ödülüne sahip , İstanbul'da ve çeşitli şehirlerde 55 kez sergilenen Ağladım, 7 Ocak Cumartesi akşamı Maltepe Yaşar Kemal Kültür Merkezi 'nde. 

    Oynayan: Selena Demirli
    Yazar: Kaan Erkam
    Yönetmen: Levent Tayman
    Yardımcı Yönetmen: Taha Aykın
    Işık Tasarımı / Ses & Efekt Tasarım: Berke Genççe
    Müzik: Buket Taşçılar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Yaşar Kemal Kültür Merkezi 1 Kat Tiyatro Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ağladım Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluAğladım İstanbul Anadolu Biletleri

    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü