Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    AH - Perdesiz Tiyatro

    11 Şubat Cumartesi - 19 Şubat 2023 Pazar
    60 dakika
    • Dram

    AH - Perdesiz Tiyatro

    Yaş Sınırı: 13+

    Tek Perde

    Acıklı sözlerin kraliçesi ve edebiyatımızın anne kokan şairi olarak tanınan Didem Madak'ın hayatı ilk kez sahneye taşınıyor. Kansere yenik düşen ve genç yaşta hayata gözlerini yuman yazarın kendi şiirlerinden yola çıkarak sahneye uyarlanan oyun bir saygı duruşu niteliği taşımaktadır.
    Hayat hikayelerine bayılırım.. Ben toprağa 36 numara ayaklarıyla basan, biraz şaşkın bir kadınım.. Tuhaf bir masal.. Yerde ne var yer boncuk, gökte ne var gök boncuk.. İşte ortasında ben varım.. Hayatım uzun süren bir şaşkınlıktan ibaret olacak sanırım..
    Didem Madak
     

    Yazan : Didem Madak
    Oyunlaştıran ve Yöneten: İskender Atilla Atasoy
    Oynayan: Berna Alkan
    Yönetmen Yardımcısı : Erdem Emrah Namlı/Çiğdem Özsaraç
    Işık : Kansu Can Salman
    Dekor: Zeki Tatlı
    Kostüm: Asiye Mutlu
    Asistan: Seda Görcek

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Konak Tiyatrosu
    Ankara - Ankara Yeni Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    AH - Perdesiz Tiyatro Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraAH - Perdesiz Tiyatro Ankara Biletleri

    AdresAnkara Yeni Sahne
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    BursaAH - Perdesiz Tiyatro Bursa Biletleri

    AdresKonak Tiyatrosu
    SON 4 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla