Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Al Canımı Ağrın Alım - Ankara Tiyatro Festivali

    80 dakika
    • Komedi
    • Trajedi

    Al Canımı Ağrın Alım - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Azerbaycan Ağdam Devlet Dram Tiyatrosu

    Oyunun Türü: Trajikomedi

    Perde: İki Perde - 80 Dakika

    Ankara Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla ÜCRETSİZ

    Oyun 2 yalnız kadının hayatını anlatıyor. Yalnız yaşayan kadınlar geçmiş hayatları ve kocaları hakkında kendi hatıralarını birbirlerine anlatıyorlar. O sırada gazetelerde şehirde bir sapığın olduğu haberi yayınlanmıştır. İlanda şahitlerin dediğine göre sapık, kendini gaz teknisyeni olarak tanıtıyor ve yalnız kadınların evlerine girerek onları katlediyor. Kadınlar telaş içine girmişler. Tam o sırada gerçekten gaz teknisyeni olan bir kişi gelir. Kadınlar onu gazetede ilanı olan sapık sanıyorlar. Olay, sapık olmayan kişinin ölümüyle sonuçlanıyor.

    Yazar-Yönetmen: Kerim Hasanov- Aziz Nesin- Zöhrab İmamaliyev

    Oyuncular: Kerim Hasanov, Xeyale Wudatova, Nurana Aliyeva

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü