Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Alaaddin ve Bez Bebek

    Kozyatağı, Cemil Akdoğan Sk. No:5, 34742 Kadıköy/İstanbul 02 Şubat Perşembe - 26 Şubat 2023 Pazar
    60 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Alaaddin ve Bez Bebek

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    3-8 Yaş
    Etkinlik Süresi: 60 Dk.

    Kötü Kraliçe Cassandra, iki kız kardeşi kaçırır. Birini bez bebeğe çevirirken diğeri küçük olduğu için hiçbir şeyi hatırlamaz. Olayları unutmuş olan kızın, Yasminin yolu bir gün Alaaddinle kesişir. Alaaddin saray muhafızlarından kaçarken sihirli lambayı bulur. Lambanın Cininin de yardımıyla Alaaddin ve Prenses Yasminin ellerine krallığı ve bez bebeği kurtarma fırsatı geçer. Sihirleriyle, müzikleriyle ve yepyeni hikayesiyle büyüleyici bir oyun sizi bekliyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Atacan Sanat Merkezi Adile Naşit Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Alaaddin ve Bez Bebek Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluAlaaddin ve Bez Bebek İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresAtacan Sanat Merkezi Adile Naşit Sahnesi
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü