-

Alaaddin’in Müzikali - Sömestr Kampanyası

  • Tiyatro

Alaaddin’in Müzikali

Bilgi : Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

Aladdin, zamanını Agrabah şehrinde pazardan yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir.Ancak yaşam tarzına rağmen aslında Aladdin'in altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası,babası tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan bir genç kızla tanıştığı zaman başlar. Bugenç kız aslında ülkenin sultanının kızı olan Prenses Yasemin'dir. Aladdin'in şansı,Kaplanağzı Mağarası'ndan sihirli bir lamba aldığında aniden değişir. Lambada, eğlenceyedüşkün, neşeli ve 3 dileğini gerçekleştirme şansına sahip olan bir cin vardır. Aladdin'inlambanın cini sayesinde sevdiği kıza ulaşmaya çalışırken bilmediği şey ise Sultan'ın veziriCafer'in hem Aladdin hem de lamba için kötü planları olduğudur.Tiyatro Temaşa ve GİST(Gösteri İstanbul)’in ortak yapımcılığını üstlendiği Alaaddin’inMüzikali 13 kişilik oyuncu kadrosuyla her yaştan izleyicinin keyifle izleyeceği eğlenceli birmüzikal gösteri. Sezon boyunca İstanbul ve İstanbul dışındaki sahnelerde sizlerle..

 

Yapım : Temaşa Gösteri Sanatları - Gist

Oyunlaştıran Ve Yöneten: Volkan Dinç

Dekor: Duru Davran

Kostüm: Emine Kaynak Yıldırım

Dramaturg: Mert Özekici

Müzik: Oktay Köseoğlu

Dans Ve Hareket Düzeni: Köksal Ünal

Ses-Efekt Tasarım: Ahmet Tanık

Makyaj-Saç: Gülay Turan

Afiş Tasarım: Atakan Işıksal

Yönetmen Yardımcısı: Talha Kaya

Oynayanlar

Bartu Ayvaz

Serra Tankal

Çağla Buldak

Atakan Celbiş

Şebnem Şeviktürk

Talha Kaya

Gürkan Güzeyhuz

Aykut İspir

Ziya Azbazdar

Metin Baran Bozdağ

Şükrü Veysel Alankaya

Jbid Göktaş

Ezgi Acıoğlu

 

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü