Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Ali Baba’nın Çiftliği Valli Şehri Macerası

    Saadetdere Mahallesi, 68. Sok. Torium Alışveriş Merkezi No:50, 34513 Esenyurt/İstanbul 23 Nisan Pazar - 23 Nisan 2023 Pazar
    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Ali Baba’nın Çiftliği Valli Şehri Macerası

    Oyun gelirinin bir kısmı depremzede çocukların ihtiyaçları için İhtiyaç Haritası'na bağışlanacaktır.

    Tek Perde

    Çocukların ve anne babaların vazgeçilmezi, 7'den 70'e dillerden düşmeyen çocuk şarkısı Ali Baba ve çiftliğindeki sevimli dostları artık miniklerimizin dünyasında hayat bulacak.Ali Baba'nın çiftlikteki sevimli dostlarıyla olan hikayesini son derece sempatik ve eğlenceli bir içerikle sahneye taşıyacak, günümüz çocuklarının ddünyasına seslenecek ve minik kalplerin vazgeçilmezi olacağız.Ali Baba ve çiftliğindeki her biri kendine has özellikleriyle ünlü sevimli dostları horoz, eşek ve ineğin yanı sıra Ali Baba'nın komşusu ve aynı zamanda rakibi olan Posbıyık ve çetesinin maceralarını konu alacak oyunumuzda mizah ön planda olacak.

    Pedagog onayı ile kaleme alınan, tek perde ve 45 dakika sürecek oyunumuz kalabalık oyuncu kadrosu ile de ön plana çıkıyor.

    Ali Baba’nın Çiftliği Valli Şehri Macerası

    Ali Baba’nın karşısındaki çiftlikte tilki ve kargasıyla tek başına yaşayan meraklı ve en az Ali Baba kadar ünlü olmak isteyen komşusu Posbıyık’ın Ali Baba’nın dünyadaki kötülüklerin yok olması için geliştirdiği sevgi makinesini duyar ve onu yardımcısı Tilki ve omzundan ayırmadığı kargayı görevlendirerek ele geçirmelerini ister. Bunun için elindeki deney kitabını Tilkiye verip içinde yazan düzeneği kurmasını ve çiftlikteki herkesi sevgisizliğin hakim olduğu dengede durulmanın mümkün olmadığı Valli Şehri’ne göndermesini ister.

    Ancak saflığıyla ünlü Tilki sevgi makinesini elinde tutan İnek ve diğer arkadaşlarıyla birlikte kendi kurduğu düzenekle Valli Şehri’ne düşer. Çiftlikte kimseyi bulamayınca durumu anlayan Posbıyık da makineyi ele geçirmek için aynı düzenekteki ipi çekerek onların yanına gider. Ancak Posbıyık’ın hesaba katmadığı bir şey vardır; o da Valli Şehri’nde dengede durmakta zorlandıkları kayaların üzerinde kimsenin birbirlerine ulaşması mümkün değildir ve buradan çıkmanın tek yolu dengede durmakta zorlandıkları kayaların üzerinde Tilki’deki kitapta yazan dans hareketini birlikte ve doğru yapabilmeleridir.

    Yapımcı: MiniMani Production
    Proje Tasarım - Özgün Hikaye: Ahmet Çaplı
    Yönetmen: Ercan Koçak
    Uyarlayan: Merve İbiş
    Dekor Tasarım: Ceren Yılmaz
    Kostüm Tasarım: Bahar Uyandıran
    Işık Tasarım: Uğur Aksu
    Müzik - Efekt Tasarım: Ahmet Çaplı
    Koreografi: Utku Demirkaya
    Afiş Tasarım: Emre Özbay
    Reji Asistanı: Hazal Alessia İnandıoğlu

    Oyuncular:
    Diren Yurtsever, Haluk Deniz Aydın, İlayda Erdinç, İrem Aslanhan, Metin Taşyağan, Mutluhan Kasap

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Torium Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ali Baba’nın Çiftliği Valli Şehri Macerası Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaAli Baba’nın Çiftliği Valli Şehri Macerası İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresTorium Sahne
    Organizasyon Mini Mani Production
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTorium Sahne
    Organizasyon Mini Mani Production
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla