Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Alice Harikalar Diyarında (Müzikli Danslı Çocuk Oyunu)

    30 Ocak Pazartesi - 05 Şubat 2023 Pazar
    50 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Alice Harikalar Diyarında (Müzikli Danslı Çocuk Oyunu)

    Yaş Sınırı : 3+

    Lewis Carroll tarafından yazılan ve sayısız dile çevrilen edebiyat dünyasının şaheser eserlerinden biri olan “Alice Harikalar Diyarında” Baykuş Çocuk Tiyatrosu tarafından yeniden sahnede.

    Güzel bir bahar gününde Alice’in ablası, evlerinin bahçesinde Alice’e kitap okumaktadır. Oysa Alice için bu durum renksiz ve tekdüzedir. O, imkansız şeylerin gerçekleştiği, renkli ve fantastik bir dünyanın hayalini kurmaktadır. Tam o sırada önünden hızla geçen ve konuşan bir tavşanın peşine takılır. Bir ağacın kovuğundan içeri atlayan tavşanın peşinden o da atlar ve kendini Harikalar Diyarı'nda bulur. Harikalar Diyarı’nda inanılmaz olaylarla, çözümsüz bilmecelerle, anlaşılmaz sözcük oyunlarıyla karşılaşır. Bu Harikalar Diyarı’nda Alice, kimi zaman zorluklarla karşılaşır. Eğer siz de Alice'e yardımcı olmak isterseniz oyunumuza bekleriz.

    Yazan : Lewis CARROLL
    Uyarlayan ve Yöneten : Polat İNANGÜL
    Müzik : Gökay KAÇANOĞLU
    Sahne ve Kostüm Tasarımı : İpek ÇAVUŞ

    Oynayanlar:

    Gülçin DÜZOVA
    Bengü BAYRAM
    Ekin İlayda ÖZER
    Çağlar SAYIM
    Gökçe ÖZPALANLAR

    Ses ve Işık: Hüseyin IŞIK

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Alsancak Gazi Ortaokulu Tiyatro Salonu
    İzmir - Narlıdere AKM Gürdal Tosun Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Alice Harikalar Diyarında (Müzikli Danslı Çocuk Oyunu) Biletleri ve Fiyatları

    İzmirAlice Harikalar Diyarında (Müzikli Danslı Çocuk Oyunu) İzmir Biletleri

    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresNarlıdere AKM Gürdal Tosun Sahnesi
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü