Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Alt Üst

    Osmanağa Mahallesi, Halitağa Caddesi Şadırvan Pasajı No:28, 34714 Kadıköy/İstanbul 23 Şubat 2023 Perşembe
    60 dakika
    • Doğaçlama

    Alt Üst

    Meddah ve impro teknikleri ile harmanlanan istanbulimpro'nun doğaçlama oyunu "ALTÜST"  dünya prömiyerini Estonya'da yaptı.

     Ezberi bozulan kahramanlar silsilesi  "Stories Behind Rods And Shawls"
    adıyla 20-22 Ekim 2018 tarihlerinde  6.Uluslararası Tilt Impro Festivali kapsamında sahnelenen oyun yeni sezonda da istanbulimpro SAHNE’de devam ediyor.

     

    Oynayanlar: Koray Tarhan ve Yiğit Efe Tuzlacıoğlu

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - İstanbulimpro Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Alt Üst Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluAlt Üst İstanbul Anadolu Biletleri

    Adresİstanbulimpro Sahne
    140,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü