Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ankara Gazinosu Müzikli Kabare

    90 dakika
    • Müzikal
    • Kabare

    Ankara Gazinosu Müzikli Kabare

     "ANKARA GAZİNOSU MÜZİKLİ KABARE” tiyatro oyunu özlenen "gazino akşamlarını" yeniden başlatıyor. Nostaljik arabesk ve Türk Sanat Müziği şarkılarının canlı müzik eşliğinde icra edildiği oyunda, değişen toplumsal, siyasal ve kültürel erozyonun eğlence ve müzik sektöründe yarattığı değişim  anlatılıyor.

     

    Yazan: Ahmet Yapar / Burak Efe Meyilli

    Yöneten: Ahmet Yapar

    Oyuncular
    Şahan Efe Küçük

    Derya Canan Arslan

    Melodi Özkazanç

    Deniz İnci Yenilmez Çakır

    Burak Efe Meyilli

    İlknur Burcu Akpınar Toprak

    Yunus Çördük

    Celal Can Tanrıveroğlu

    Ahmet Yapar

    Orkestra

    Kemal Evren Kalaycıoğlu

    İlhan Gündiyer 

    Işık : Mahir Köksal

    Dekor : Duygu Yaka 

    Afiş Tasarım : Burcu Duman

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü