Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Anne Baba ve Çocuk Arasındaki Drama İlişkisi

    Anne Baba ve Çocuk Arasındaki Drama İlişkisi

    • Drama

    Anne Baba ve Çocuk Arasındaki Drama İlişkisi

    BİLGİ: Etkinlik online bir etkinliktir. Etkinliğe bilet alırken bilet al butonunun çalışması için konumunuzu İstanbul olarak değiştirmeniz gerekmektedir, bilet alımında sorun yaşayanlar için 08504660463 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

    Günümüzde gelişen teknoloji, modern hayat düzeni, kolay duygu geçişleri ve çocukların kendi yaşıtları ve büyük yaştaki insanları örnek almaları, aldıkları ve gördükleri örnekleri kendinde uyguladıkları bu dönemde çocukları nasıl yönlendirmemiz gerektiğini, Hatalı ve doğru bilinen gerçekler, hatalı Türkçe kullanımı, içine kapanık ve özgüven eksikliği olan veya olmayan tamamen kişisel gelişimini önemseyen anne babalar için düzenlenmiş bir etkinliktir.

    Anne ve Baba olarak ayrı olan ebeveynler için bir psikolojik destek sağlamamaktadır, sadece konu ne olursa olsun yönlendirme yaparken nasıl ve dikkatli olunması gereken konular işlenecektir.

     

    ÇOCUKLARINIZ İLE İLGİLİ SORU SORMA

    Etkinlik öncesi sizleri bir Whatsapp grubuna veya Mail üzerinden varsa çocuklarınız ile ilgili sorunları bir metin halinde iletmenizi isteyeceğiz. Ardından etkinlikten bir gün önce sizlere etkinliğe nasıl katılabileceğinizi detaylandıran bir SMS ve mail ileteceğiz.

     

    YAYINA KATILIM HAKKINDA

    Etkinliğe katılımda sorun yaşayan ebeveynler için çözüm ortaklarımız sizlere destek olacaktır.

    Etkinlik hakkında merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz bir konu olması durumunda bizlere 08504660463 numarasından veya siradisisanatyapim@gmail.com mail adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu