Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Anne .

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Tiyatro

    Anne

    Süre: 40 ‘

    Yaş: 7 - 11 yaş aralığındaki seyircilerimiz için uygundur. 

    Masalımız bildiğiniz masallardan biraz farklı. Kral ve Kraliçe var, palyaçolar var fakat bir de sarayın hizmetçisi var. Bizim masalımızın kahramanı hizmetçi. Kral ve Kraliçe'nin ardında bıraktıkları bebeklerini korumaya çalışan bir hizmetçiyi anlatıyoruz masalımızda... Acaba Gruşe, bebeği tüm kötülüklerden koruyabilecek mi? Gruşe ve bebeğin başına neler gelecek? Sonunda bebek Gruşe'de mi kalacak yoksa Kraliçede mi? 

    Bertolt Brecht'in Kafkas Tebeşir Dairesi adlı oyunundan uyarladığımız çocuk oyunumuz ANNE, bir yandan çocuklara sevgi ve emek arasındaki bağı düşündürürken bir yandan da karar verme mekanizmalarını harekete geçirerek bilişsel gelişimlerine katkıda bulunuyor.  

    Bertolt Brecht’in Kafkas Tebeşir Dairesi Oyunundan Uyarlayan ve Sahneleyen: Oyun Bahçesi Çocuk Tiyatrosu 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu