Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Annie

    Annie

    Konak, Milli Kütüphane Cd. No:37 D:39, 35250 Konak/İzmir 03 Haziran Cumartesi - 03 Haziran 2023 Cumartesi
    110 dakika
    • Aile Müzikali

    Annie

    2 Perde

    Yaş: 5+

    Broadway’in en çok bilinen müzikallerinden olan Annie, Amerika, İngiltere, Avustralya başta olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarındaki onlarca ülkede, binlerce kez sahnelenmiş ve ödüller almış ,gişelerde olağanüstü başarılara imza atmış bir başyapıttır. 
    Bu başyapıt Türkiye’de ilk kez Mozart PSM yapımı olarak, ülkemizin seçkin sahnelerinde izleyicisi ile buluşuyor. Müzikalin kadrosunda Devlet Opera/Bale Solist ve Orkestra sanatçıları ile çocuk oyuncular yer alıyor.

    Annie her şeye rağmen gülmeyi bilenlerin müzikali…

    Yetimhaneye bırakılmış, anne ve babasını arayan, kalbi özlemle dolu olan Annie için bir gün bir umut doğar. Karşılaştığı durumlar beklediği gibi gitmese de Annie’nin iyimser  gülüşü, geleceğini New York’un neon ışıkları gibi aydınlatabilecek mi ?

    Hep birlikte izleyelim. İyi seyirler…

     

    KREATİF KADRO:
    Yazan: Thomas Meehan
    Müzik: Charles Strouse
    Libretto : Martin Charnin

    Yönetmen: Ersin Ayhan
    Orkestra Şefi: Serdar Yalçın 
    Koro Şefi: Fatma Cinpir
    Koreograf: Murat Ersoyluoğlu
    Dekor Tasarım: Tayfun Çebi
    Işık Tasarım: Yüksel Aymaz 
    Genel Sanat Yönetmeni: İlhan Cinpir

    Mr Warbucks: Altuğ Dilmaç

    Annie: Revna Güracar   

    Miss Hannigan: Nazlı Alptekin

    Grace Farrel: Melisa Özdemir 

    Rooster: Eren Ekici

    Prodüksiyon: Mozart PSM

    Mozart Akademi Çocuk Korosu:  Adelina Yolçi / Asya Chloe Kelly / Bahar Arslan / Cennet Sayhan / Ceren Karadağ / Damla Öykü Epözdemir / Deniz Ekici / Derin Kemahlı / Ege Türemen / Ekin Badem / İdil Çamsar / İlayda Akdemir / İpek Çalışkan / Lara Tolunay / Leyla Umat Bibet / Lila Gövsa / Mehmet Aziz Saygılı / Mercan Güldoğan / Mercan Kıran / Mira Erdoğan  / Mira Fafal / Nil Yağlıdere / Revna Güracar / Simla Heidi Kırbıyık / Arda Çırpıcı / Bella Özkan / Beyza Gökoğlan / Buket İnce / Ceyla Katmerci / Defne Karaca / Defne Yaşar / Deniz Karaduman / Ege Gökçe / Ela Kutay / Ela Ölmez / Elisa Nurgün / Eylül Karabulak / İdil Toyman / Karan Kutay / Karya Akdemir / Lal Gökçimen / Lidya Akkoç / Lila Gövsa / Nilsu Gencel / Sare Tırpan / Zeynep Melek Eke 

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - İzmir Devlet Opera ve Balesi Ehamra Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Annie Biletleri ve Fiyatları

    İzmirAnnie İzmir Biletleri

    Organizasyon Mozart PSM
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Mozart PSM
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla