Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Arı ile Karınca Bir Olunca.

    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Arı ile Karınca Bir Olunca

    Süre : 40 dk

    Bütün yaz boyunca çalışmadan yan gelip yatan şarkı söyleyip dans eden Ağustos Böceği Çalışkanlıklarıyla bilinen Karınca ve Vız Vız Arıyı kandırıp kendi hesabına çalıştırmaya başlar ancak işler istediği gitmez, bu durumu fark eden akıllı Karınca çalışmadan ve emek harcamadan kazanmak olmayacağını söyleyerek Ağustos Böceğinin bütün oyununu bozar. Çalışkan Karınca ve Vız vız Arının birlikte hareket etmeleri sonucu Ağustos Böceği yalız kalır ama yinede akıllanmaz. Kış gelip etrafta yiyecek bir şey bulamayan Ağustos Böceği gidip Karınca ve Arı’nın kapısını çalarak özür dileyip onlardan
    yardım ister. Ağustos Böceğine yardım edip etmemenin kararı ise oyunun asıl kahramanı olan izleyici çocuklara bırakılmıştır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü