Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Arı Maya.

    • Çocuk Oyunu

    Arı Maya

    Arı kovanından uzaklaşan Maya, okulda öğrendiği şeyleri yaşayarak tecrübe etmek ve küçük bir macera yaşamak ister. Bunun yanlış olduğunu anlatmaya çalışan arkadaşı Winnie ile birlikte ormanın derinliklerine doğru ilerlerler. Winnie her seferinde Maya'yı geri döndürmek ister ama Maya bir türlü yerinde durmaz. Biraz ilerledikten sonra ormanda iki eşek arısı ile karşılaşırlar. Eşek arıları Maya'yı istediği maceraları sadece onlarla yaşayabileceğini söyleyerek kandırır. Maya onlarla gider ve Winnie çaresiz kalır. Fakat işler Maya'nın beklediği gibi gitmez. Eşek arıları Maya'yı kandırarak arı kovanının yerini öğrenmeye çalışır. Maya, eşek arılarından kurtulabilecek mi? Siz de Maya'ya yardım etmek isterseniz oyunumuza bekleriz.

    Oyuncular

    Adel Güven
    Bengisu Gündoğu
    Özgür Atmaca
    Yasin Demiryürek
    Yaren Tarcan
     
    Yazan : Ali Gökhan Taze
    Yöneten : Melisa Varol
    Müzik : Cemre Demir
    Dekor : Kenan Karahan
    Kostüm : Sevinç Yalçın
    Reji Asistanı : Yiğitcan Yüksel
    Yapım : KYB MEDYA

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü