Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Arkadaşım Ay Tiyatro Oyunu

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Arkadaşım Ay Tiyatro Oyunu

    Yaş Sınırı: 3+
    Süre: 60 dk.
    Tür: Müzikli çocuk oyunu

    Umut 7 yaşında meraklı ve zeki bir kız çocuğudur. Hikaye dinlemeyi, evcil kedi ve köpeği ile vakit geçirmeyi çok sever. Geceleri gökyüzüne bakıp Ay ile konuşur. Bir gün Ay’ın orada olmadığını farkedip annesinden öğrendiği bilgiye göre o gün Ay tutulmasının gerçekleştiğini anlar.

    Oyuncular: Ezgi Bayramoğlu, Ayça Alaftekin, İlyas Çetin, Nara Shahverdi, Ümit Partal
    Yöneten: Ümit Partal
    Afiş Tasarım: Şebnem Kayhan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu