Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    As'ın Sırrı Sihirbazlık Gösterisi

    Hoşnudiye Mah. Vardar Sok. Necdet Çelik İş Merkezi 7. Kat Tepebaşı /Eskişehir 02 Nisan Pazar - 09 Nisan 2023 Pazar
    70 dakika
    • Çocuk Oyunu

    As'ın Sırrı Sihirbazlık Gösterisi

    Yaş Sınırı: 13+
    Süre: 60-70 dk.

    Bu sahnedeki sihirler sizi sadece şaşırtmakla kalmayıp kalbinize dokunacak. içinizi ısıtacak ve güldürecek sihirli bir deneyim. İçinizdeki sihri keşfedeceksiniz. sihre inanmaya hazır olun. Seyircilerle interaktif gerçekleşecek bir sihirbazlık gösterisi, modern bir sunum. Gözünüzü dört açın ve bir kart seçin.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Geyik Sahne & Teras

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    As'ın Sırrı Sihirbazlık Gösterisi Biletleri ve Fiyatları

    EskişehirAs'ın Sırrı Sihirbazlık Gösterisi Eskişehir Biletleri

    AdresGeyik Sahne & Teras
    Organizasyon Geyik Sahne Teras
    40,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresGeyik Sahne & Teras
    Organizasyon Geyik Sahne Teras
    40,00 TL'den başlayan fiyatlarla