Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aşk Bu Virüsten Daha Beter

    İnönü, Kongre ve Kültür Merkezi, İnönü Cd. No:197, 44070 Yeşilyurt/Malatya 30 Ocak Pazartesi - 30 Ocak 2023 Pazartesi
    70 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Aşk Bu Virüsten Daha Beter

    Yaş Sınırı: 13+

    Entelektüel ve modern bir aileye sahip olan, özgür ruhlu ve kendinden emin tavırları ile öne çıkan Deniz ile, gelenekçi ve muhafazakar bir ailesi olan, sanatçı olmak isteyen, komik ve delidolu bir genç olan Butay olmadık bir yer ve olmadık bir zamanda birbirlerine aşık olurlar. İki ayrı kültüre sahip aile ve başlarına gelen binbir türlü sıkıntılar içinde geçen bu aşk, altta kalmış bir çok duyguyu ve baskıyı gün yüzüne çıkarıyor.

    BİLGİ
    Bu Etkinlik SIRADIŞI YAPIM tarafından bilet satışlarını desteklemek amacıyla satışa açılmıştır.
    Oyunun sahnelenmesi, oyuncular, içerik, senaryo ve telif hakları vb. hiçbir şey SIRADIŞI YAPIM'a ait değildir. Sahne alan topluluk GEYİK SAHNE'dir.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Malatya - Malatya İl Kongre KM Kemal Sunal Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Aşk Bu Virüsten Daha Beter Biletleri ve Fiyatları

    MalatyaAşk Bu Virüsten Daha Beter Malatya Biletleri

    40,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    40,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü