Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aşk Hikayen Düşmüş

    Kazlıçeşme mah. Kennedy Cad, No52V, 34020 Zeytinburnu/İstanbul 13 Mart 2023 Pazartesi
    110 dakika
    • Komedi

    Aşk Hikayen Düşmüş

    2 Perde  / Komedi

    Yaş Sınırı: 13+

    Ceplerinizi kontrol edin! Çünkü aşk hikayeniz bir yerlerde düşmüş olabilir.

    Ödüllü yazar Ahmet Sami Özbudak’ın yazdığı ve ödüllü yönetmen Emrah Eren’in yönettiği Tiyatro Hayali’nin ilk hayali “Aşk Hikayen Düşmüş” oyunu, hiç kavuşmamış iki aşığın uzaktan uzağa oynadığı oyunlara tanıklık etmemizi sağlıyor. Parmak boyunda insanlar, kanatlı müzisyenler, hayaletler ve ışıklı yollar onları bir araya getirir mi? Bu aşk hikayesi aşıkların birlikte çocuk olduğu, zaman zaman birlikte delirdiği bir bahçeyi gösteriyor bize.

    Bu anlattığımız iki kişilik bir aşk hikayesi, aslında pek çok kahramanın yer aldığı ve büyükler iyi uyusun diye yazılmış bir masal. Kahramanlarımız ''kadın'' ve ''erkek'' birbirlerine aşıktır ama henüz karşılaşmamışlardır. Bir anlamda birbirlerinin büyük aşkıdır, hatta onlar birbirlerinin ruh eşidir. Evren onları bir araya getirirse muhteşem bir aşk masalı armağan edilecektir. Dünya'ya. Peki tam tersi olursa, onlar için hikaye daha zorsa, birbirlerinden çok uzaklara düşmüş ve hatta karşılaşmaları imkansızsa. Yine de aşk devam eder mi? Arada koca bir okyanus ya da yıllar olsa yine de aşk kalır mı bünyede? İki ruh eşi ayrı hayatlar içinden de sürdürebilir mi hikayeyi?

    İşte bu sorulara cevaplar aradığımız hikayenin oyuncuları Ayça Koyunoğlu ve Fatih Koyunoğlu’nun birlikte kurduğu Tiyatro Hayali’nin ilk oyunu olacak “Aşk Hikayen Düşmüş”

    Bu sonu gelmeyen neşeli masalı izlerken belki siz de cebinizde unuttuğunuz aşkı hatırlayacaksınız.. Kim bilir? Şimdi koltuğunuza oturup sahneye bakın, çıkarken ceplerinizi kontrol edin, düşlediğiniz aşk hikayeniz bir yerlerde düşmüş olabilir. Dünya'nın herhangi bir yerinde sizin bir ruh eşiniz varsa ve farkında olmadan onunla aynı oyunu oynuyorsanız, gökyüzüne bakınca aynı şeyleri görüyorsanız, bir şarkı çalarken aynı yerde gözleriniz doluyorsa...

    Siz böyle bir aşka inanır mısınız?

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Fişekhane Ana Sahne

    *13 Şubat 2023 tarihli gösterim için aşağıdaki kurallar geçerlidir.

    - Satın alınan biletler etkinlikten 48 saat öncesine kadar iptal edilebilmektedir.
    - Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefonunuzdan göstererek qr kodunu okutmanız gerekmektedir.
    - Belirtilen saat etkinlik başlangıç saatidir. 
    - Geç gelen izleyiciler tiyatro gösterilerinde ara varsa arada; konser, dans, performans gibi gösterilerde uygun olan ilk alkışta alınır. Aksi durumlarda içeri alınamaz.
    - Etkinlikte 13 yaş sınırı vardır.
    - Kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır.
    - Telefonların kapalı/sessiz konumda tutulması gerekmektedir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Aşk Hikayen Düşmüş Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaAşk Hikayen Düşmüş İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresFişekhane Ana Sahne
    95,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü