Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aşk-ı Memnu - Sömestr Kampanyası

    100 dakika
    • Dram
    • Tiyatro

    Aşk-ı Memnu

    Yaş Sınırı: 13+

    Adnan bey ilk eşini kaybetmiş,iki çocuğu,çocuklarının dadısı ve hizmetliler ile birlikte yaşamaktadır.firdevs hanımın kızı bihter ile evlenmek istemektedir.bu evlilik iki aileyi bir araya getirecektir.bihter,annesinin hırslarına yenilmemek için adnan'la evlenmeyi kabul eder. Adnan ile bihter'in evlenmesini kabullenmeyen nihal ve hizmetliler, bihter'in behlül'e yakınlaşmasına neden olacak,bu yakınlık oyunun çatısını oluşturan yasak aşkı doğurur. Bihter'in ,behlül'e yakınlaştığını hisseden firdevs hanım,nihal'in aklını karıştırarak onun behlül'e ilgi duymasını sağlar. Bu durum bihter'in,behlül'e karşı hislerini saplantı haline getirmesine neden olur.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü