Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aşkta Galip Yoktur

    • Tiyatro

    Aşkta Galip Yoktur

    Yaş Sınırı :+16

    Tek perdelik bol kahkahalı romantik komediye hazır mısınız? Ne Leyla ile Mecnun, ne Ferhat ile Şirin, ne Safiye ile Faik..Yeni dönem aşıkları Erdem ile Eylem'in gülme garantili hikayesi geliyor. Birbirlerini çok seven ama asla anlaşamayan, bir evin içine sığamayan bedenler aşkta galip gelmeye çalışıyor. Sonuçta aşk bazen savaş gibidir. Başlaması kolay bitirmesi zor. Aşk bazen de barış gibidir. Ansızın gelir huzur verir.

     

     

    Yazan ve Yöneten  : Umut Şeddadi 
    Yardımcı Yönetmen  : Anıl Şeddadi 
    Dekor Kostüm  : Esra Kocabaş 
    Ses ve Işık  : Zeynep Şencan 
    Makyöz : İrem Tuna 
    Kulis Amiri  : Mert Ayan 
    Teknik Ekip : Atakan Aygün 
    Yapım :Tiyatro Durağı
     
    Oyuncular 
    Umut Şeddadi
    İrem Tuna
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü