Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aslan Kral ( Çocuk Oyunu )

    60 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Aslan Kral ( Çocuk Oyunu )

    Süre : 1 Saat 

    Yaş Sınırı : 3-10 Yaş

    Aslan Kral (Çocuk Oyunu) Yeni Sezonunda, Sizlerle!!!

    Kahramanımız Simba babasından kalan krallığı, amcasından geri alabilmek için ormanda tanıştığı arkadaşı, Gelincik Timon ve çocukluk arkadaşı Nala ile zorlu bir maceraya atılır. Bu zorlu macerada Aslanlarımız Simba ve Nala acımasız amcası Scar’dan krallığı geri alabilecekler mi? 

    OYUNLAŞTIRAN - YÖNETEN: Abdullah YÜKSEKCAN

    OYUNCULAR: Mert Yeldan, Rıdvan Topal, Alp Taş, Simge Gülhan

    YRD. YÖNETMEN: Gizem AYDINGÖZ           

    DEKOR TASARIM: Fikret KURT

    KOSTÜM TASARIM: Selma KURT

    IŞIK TASARIMI: Efecan FİDAN

    SAHNE AMİRİ: Mert YELDAN

    KULİS ŞEFİ: Rıdvan TOPAL

    DEKOR SORUMLUSU: Alp TAŞ

    AKSESUAR SORUMLUSU: Simge GÜLHAN

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü