Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Babamın Ceketi

    19 Şubat Pazar - 20 Şubat 2023 Pazartesi
    90 dakika
    • Tiyatro

    Babamın Ceketi

    Yaş : 8+

    Süre : İki Perde - 90 Dk.

    Tam 32 yıldır meslek hayatının içinde sadece şarkılara ve türkülere sığınan bir ruhla sizlere bir hikaye anlatmaya geliyor. Onun hikayesini Onun ağzından dinlemeye hazır mısınız? Eskiden babadan kalan en büyük miras; ceketi, paltosu ve saatiymiş. Yeşim'in de babasının ceketiyle olan gerçek hikayesi sizlerle buluşuyor...

    Yazan- Yöneten- Oynayan: Yeşim Salkım

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ordu - Ordu Kültür Sanat Merkezi
    Samsun - Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Sanat Merkezi

    *Etkinliğin 18 Ocak, 10-11 Şubat seansları NED Yapım'a aittir. NED Yapım etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Babamın Ceketi Biletleri ve Fiyatları

    OrduBabamın Ceketi Ordu Biletleri

    AdresOrdu Kültür Sanat Merkezi
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    SamsunBabamın Ceketi Samsun Biletleri

    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü