Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bağzı Şeyler

    80 dakika
    • Müzikli Tiyatro Oyunu

    Bağzı Şeyler

    Süre : 80 Dk.

    Yaş Sınırı : 13+

    Yıkıcı bir depremin ardından, enkazdan çıkan kaybettiğiniz babanızın size kalan tek eşyası gerici-otoriter bir tabloysa, sosyal demokrat anneniz ne babanızın herhangi bir anısını ne de bu tabloyu evinize asla kabul etmiyorsa ve siz solculuk oynayan bir genç olsaydınız, bu tabloyu hayatınızın neresine sığdırmaya çalışırdınız?
    Deniz’in başına gelenleri kara-komik bir üslupla dile döktüğü, İzmir’in köklü gruplarından Başıbozuk’la beraber bol şarkılı, bol kahkahalı, bol koşturmacalı ve bizden bir hikaye.
    “…Sanki ben bayılıyorum Atatürk resmiyle dolaşan Levent Kırca’nın antitezi gibi dolaşmaya! Neyse… Düştün bi kere elime, hadi bakalım. Napıcaz şimdi seninle biz?”

    Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    Yazan: Mert Bulut

    Yöneten: Kerem Yalçın

    Canlı Müzik: Başıbozuk

    Hareket Düzeni: Aslı Çetir Yalçın

    Reji Asistanları: Çağla Engin, Hazal Zengin, Elif Zeynep Doğdu

    Işık ve Dekor Tasarım: Hakan Mert Önder

    Afiş Tasarım: Pınar Başol

    Oynayan: Mert Bulut

    Oyun başladıktan sonra içeri seyirci alınamamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü