Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Bal Arısı ile Gün Çiçeği - AnTiYap FEST

    45 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Bal Arısı ile Gün Çiçeği - AnTiYap FEST

    Yaş Sınırı: 3+
    Süre: 45 dk.

    Bal Arısı ve Kara Sinek uzaklardaki bir ormanda yaşayan iki arkadaştır. Bir gün yine haylazca uçup gezerken ormanda daha önce hiç karşılaşmadıkları bir çiçekle, Gün Çiçeği ile, karşılaşırlar. Gün Çiçeği’nin hikayesini dinleyen Bal Arısı onunla arkadaş olmak ister fakat Kara Sinek bu durumdan hiç hoşlanmaz ve Bal Arısı ile Gün Çiçeği’nin arkadaşlığını kıskanır. Gün Çiçeği’nin hastalanması ve yapraklarını dökme tehlikesiyle karşılaşması üzerine
    Bal Arısı ve Kara Sinek ormanın sonundaki köye gidip diğer Gün Çiçeklerinden polen getirmek üzere uzun bir yolculuğa çıkarlar. Eserin sonunda minik izleyicilerimizin de yardımlarıyla köye ulaşıp geri dönen kahramanlarımız Gün Çiçeği’ni kurtarırlar. Eser arkadaşlığın önemini ve gerektiği zaman fedakarlık yapılmasını gerektiğini anlatma çabasıyla sergileniyor. Eser esnasında interaktif oyunlar, bilmecelerle izleyicinin katılımı ve sonunda müzikli dans etkinliğiyle birlikte minik izleyicilerimize 45 dakikalık bir seyir sunuyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu