Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başka Albümlerdeyiz

    60 dakika
    • Gerilim
    • Psikolojik

    Başka Albümlerdeyiz 

    Tek Perde

    'Başka Albümlerdeyiz ' yıllar sonra eve dönen annelerinin aynı gece trafik kazası geçirmesi sonucu üç kardeşin geçmişleriyle olan sorunlarını gün ışığına çıkarıyor. Satılmak üzere olan büyüdükleri evin salonunda basit olmayan ama basit duygularla tetiklenen, özlemleri eksiklikleri öfkeye dönüşebilen bir aile.. Gecenin sonunda saklı kalan bütün sırların açığa çıkması sonucu “ masum” kelimesini sorgulatan bir oyun.

    Yazan ve Yöneten: Burak Can Aras
    Oyuncular:
    Baykal Güven
    Bengü Geçim
    Çisil Ertürk
    Yapım:Şahmaran Yapım
    Yapımcı: Aykut Burak Gürsoy
    Video ve Fotoğraf: Nahid Abbaszade
    Müzik: Alp Demir
    Kostüm: Merve Dekkak
    Işık: Mesut Elbay

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü