Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Ben Berlin

    Tiyatro SALT Halit Ziya Bulvarı, Taner İşhanı, Kat:5 Daire:506, 35210 İzmir 22 Mart 2023 Çarşamba
    60 dakika
    • Tiyatro

    Ben Berlin

    Yaş Sınırı: 16+
    Süre: Tek perde, 60 dk.

    Yoksul bir çocukluktan, Almanya’da striptiz kulüplerinde dans etmeye uzanan bir kendini bulma hikayesi. Çocuk Yusuf’tan genç Berlin’e ve sonrasında da isimsiz bir “ ben ” olmaya uzanan yolculuk. Kendine aidiyete giden yolda Yusuf’un  insana, aileye, doğruya,yanlışa, sınırlara, aşka, dansa, sevgiye, yozlaşmaya, yalnızlığa, çıplaklığa dair keşfine ve en çok da kendi içine doğru soyunmasına gülümseme ve gözyaşları ile eşliğinize bekleriz.

    "-Üstündekini çıkarmak, soyunmak bence çok zor değil. Yani eninde sonunda görünecek herkesde olan, aynı...et, kemik, kas. Bence zor olan ne biliyor musunuz? İçe soyunmak...O zor işte, çünkü herkesin içi ayrı. Kimsenin içi, kimseye benzemez, kesin."

    Yazan-Yöneten: Bahadır Yüksekşan
    Yardımcı Yönetmen: Alev Koçer 
    Oyuncu: Bahadır Yüksekşan
    Dış Ses: Alev Koçer
    Hareket Düzeni: Maya Kılıç
    Proje Asistanı: Tuncay Keleş
    Dekor/ Kostüm Tasarım: SALT Tasarım
    Işık Tasarım-Uygulama: Tuncay Keleş
    Video –Fotoğraf: Cem Demirel
    Afiş Tasarım: Nazlı Kocaçınar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Tiyatro Salt

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ben Berlin Biletleri ve Fiyatları

    İzmirBen Berlin İzmir Biletleri

    AdresTiyatro Salt
    SON 10 KOLTUK Koltuklar tükenmeden biletini al
    Organizasyon Tiyatro Salt
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla