Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ben Berlin

    60 dakika
    • Tiyatro

    Ben Berlin

     Yaş : +16

    Süre : Tek Perde, 60 Dk.

    Yoksul bir çocukluktan, Almanya’da striptiz kulüplerinde dans etmeye uzanan bir kendini bulma hikayesi. Çocuk Yusuf’tan genç Berlin’e ve sonrasında da isimsiz bir “ ben ” olmaya uzanan yolculuk. Kendine aidiyete giden yolda Yusuf’un  insana, aileye, doğruya,yanlışa, sınırlara, aşka, dansa, sevgiye, yozlaşmaya, yalnızlığa, çıplaklığa dair keşfine ve en çok da kendi içine doğru soyunmasına gülümseme ve gözyaşları ile eşliğinize bekleriz.

    "-Üstündekini çıkarmak, soyunmak bence çok zor değil. Yani eninde sonunda görünecek herkesde olan, aynı...et, kemik, kas. Bence zor olan ne biliyor musunuz? İçe soyunmak...O zor işte, çünkü herkesin içi ayrı. Kimsenin içi, kimseye benzemez, kesin."

    Yazan-Yöneten: Bahadır Yüksekşan

    Yardımcı Yönetmen: Alev Koçer 

    Oyuncu: Bahadır Yüksekşan

    Dış Ses: Alev Koçer

    Hareket Düzeni: Maya Kılıç

    Proje Asistanı: Tuncay Keleş

    Dekor/ Kostüm Tasarım: SALT Tasarım

    Işık Tasarım-Uygulama: Tuncay Keleş

    Video –Fotoğraf: Cem Demirel

    Afiş Tasarım: Nazlı Kocaçınar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü