Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ben Miyim Kahraman?

    • Tiyatro

    Ben Miyim Kahraman?

    İnsanlar insan olsaydı, kahramanlara ihtiyaç kalmazdı.

    Türkiye'ye atanan iki kahraman Fixmen ve Flaymen teşkilatın onlar için buldukları evi tutarlar. Bu iki kahramanın arasında geçmişten gelen sorunlar olmasına rağmen insanlığın iyiliği için birlikte çalışmaları gerekmektedir. Kahramanlarımızın ilk görevi yeni bir kahraman yetiştirmektir. İnsanların arasından seçilen bir kişinin süper güçlerini ortaya çıkarmaları gerekmektedir. Bu seçilen kişi evi tuttukları Emlakçı Salih'ten başkası değildir. Kahramanlarımız teşkilatın verdiği görev gereği Salih'in süper gücünü aramaya koyulurlar. Emlakçı Salih'in kendiyle barışma hikayesi olan ''Ben Miyim Kahraman?'' sizlerle.

    Yazan-Yöneten: Samet DEMİR

    Dramaturg: Hakan Hüseyin GÜL

    Oynayanlar: Samet DEMİR, Metin KÖSE, Abdullah AKSOY

    Ses: Batuhan TAŞLIÇAY

    Işık: Ömer AÇIKGÖZ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü