Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Benim Masalım

    • Aile
    • Kukla Gösterisi

    Benim Masalım

    Yaş : 4+
    Süre : 35 Dk.

    ***Kuklalı aile oyunu.

    Efendim hoş geldiniz, sefalar getirdiniz! Bugün düzenleyeceğimiz Masal Anlatma Yarışmasına gösterdiğiniz yoğun ilgiye ne kadar teşekkür etsek az. O kadar çok insan “ben de masal anlatacağım” diye başvurdu ki, inanamazsınız. Ne kadar çok masal varmış, ne kadar çok masal bilen varmış. Ancak biz başvuranlar arasından sadece üç kişi seçtik. “Neden üç kişi?”, “Neye göre üç kişi seçtiniz?” diye sorarsınız… Çok güzel… kimse sormadı, bu kısmı hemen geçelim. Didim’den Didem, Bursa’dan Buğra ve Manisa’dan Mavi masallarını anlatacak, biz de onlara elimizden geldiğince eşlik edeceğiz. Alkışlarınızla yarışmacılarımızı sahneye davet ediyoruz!

    Yazan - Yöneten: Ani Haddeler

    Dekor ve tasvir tasarımı: Tolunay Türköz

    Beden Müziği: Ayşe Akarsu

    Kukla tasarım ve yapım: Ani Haddeler

    Kostüm tasarım ve yapım: Hande Ömürlü Yılmazer

    Oynayanlar: Müge Açıkdüşünenler, Yaren Şensoy, İlkay Zengin, İrem Azar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü