Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bestenigar Yokuşu

    Acıbadem, Acıbadem Mahalle, Acıbadem Cd. No:224- H, 34660 Üsküdar/İstanbul 18 Şubat 2023 Cumartesi
    75 dakika
    • Dram

    Bestenigâr Yokuşu

    Yaş sınırı: 18+

    Süre: 75 Dk.

    Bestenigâr Yokuşu, THINK House sahnesinde seyirciyle buluşuyor.

    Polisiye türünün kara mizahla harmanlandığı bir hikâyeye şahit olmaya var mısınız?
    Aşk ve cinayet döngüsünün içinde gerçekleri keşfetmek için sizleri THINK House sahnesine bekliyoruz.

    Bir gün, Müjgân isimli bir kadın kaçırılır ve bir seri katil tarafından işkenceye maruz kalarak aylarca esir tutulur. Sonunda seri katilin elinden kaçmayı başaran Müjgân, nefes nefese indiği yokuşun ucunda onu bekleyen onlarca soruyla karşılaşır.

    Adli Tıp Psikoloğu Fuat ile deneyimli bir polis memuru olan Oktay ise bu olayın üstündeki gizemi çözmek üzere kolları sıvar. Ama Müjgân’ın yaşadığı olaylar ve gizemli yönleri, davanın çözülmesini zorlaştırır. Peki, Oktay ve Fuat pes edecek midir? 

    Devrim Pınar Gürbüzoğlu tarafından yazılan ve Hasan Demirci’nin yönettiği Bestenigâr Yokuşu, kadına yönelik şiddetin artık trajedinin ötesine geçtiğini ve mantıklı bir dille anlatılamayacağını savunuyor. Kadınların şiddet döngüsüne nasıl sıkıştığını ya da sıkışmak zorunda bırakıldığını sert ama mizahi bir hikâye ile tartışmaya açıyor.

    Yazan : Devrim Pınar Gürbüzoğlu

    Yöneten : Hasan Demirci

    Oyuncular: Nazan Demir , Bahadır Karaca , Hasan Demirci

    Dekor ve Kostüm : THINK Kolektif

    Koreografi : Ayşe G. Demirci

    Sahne Fotoğrafları : Volkan Erkan

    Proje Asistanı :  Zübeyde Yüksek

    Yapımcılar : Tuba Akkaya , Fırat Devecioğlu     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - THINK House

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bestenigar Yokuşu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBestenigar Yokuşu İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresTHINK House
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü