-

Beyaz Gecelerden 99.Gece

İstanbul - Timiyatro Altıtepe mahallesi Bağdat caddesi No:66C Maltepe /İstanbul 1 ve salon daha 05 Şubat Cumartesi - 26 Şubat 2022 Cumartesi
  • Tiyatro

Beyaz Gecelerden 99.Gece


Genç bir kadın severek ayrıldığı sevgilisiyle bir yıl sonra ayrıldıkları aynı yerde buluşacak. Dört gece aynı yerde gidip bekleyecek, bu dört geceden birinde sevgilisi gelecek ve kavuşacaklardır. Beklediği bankta bir yabancı vardır. Ağırbaşlı sakin bir adam. 
99. Gece tesadüfen yolları kesişen bir kadın ve erkeğin arasındaki ilişkiyi ele alıp ve bu iletişime psikolojik açıdan yaklaşıyor. 
Dostoyevsiki'nin Beyaz Geceleri'nden uyarlanan bu oyun günümüz gereksinimlerini ve çağdaş toplumdaki kadın rolünü dikkate alarak yepyeni bir yorum getirmiştir.
 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Timiyatro
Ankara - Timiyatro

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü